خانه / همه مطالب / اتحاد امامت وامارت / امامت / شورای ائمه جماعات / شورای ائمه محلات / امام جمعه پردیسان با حضور در شورای امامت محله‌ی کاظمیه عنوان کرد:مسائل را ریز کنید تا قابل حل شوند۹۸/۱۲/۶

امام جمعه پردیسان با حضور در شورای امامت محله‌ی کاظمیه عنوان کرد:مسائل را ریز کنید تا قابل حل شوند۹۸/۱۲/۶

امام جمعه محترم با حضور در مسجد امام کاظم علیه السلام پردیسان و در جمع امامان مجتمع های محله کاظمیه، حل اختلافات و مشکلات مادی را از جمله وظایف امامان مجتمع دانستند و گفتند: در هر مجتمعی مستمندانی هستند که نمی‌توانند هزینه‌های مختلف و… را تأمین کنند. امام بالای سر آن‌هاست. شما آمار دقیق را باید ارائه دهید و با تشکیل گروه‌هایی نظیر گروه مقاومت به آن‌ها خدمات‌رسانی کنید.

ایشان تأکید کردند: ما تا ریز و خُرد نشویم نمی‌توانیم مسئله را حل کنیم. ریاضی‌دان‌ها می‌گویند مسئله را ریز کنید تا حل شود. چرا بحث عفاف حل نمی‌شود؟ چون مسائل را ریز نمی‌کنیم. مردم شما را می‌شناسند. اگر در خیابان یک روحانی امر به معروف کند ممکن است فحش بشنود، اما در مجتمع که شما را می‌شناسند و همسایه هستید نه.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین فاطمی‌نیا (رییس شورا) و امامان مجتمع‌ها (حجج اسلام امیری، منفرد، ابویی، بیات، موسوی، بهشتی، شیری، علیاری، دادیان، ترابی، اسمی، پوررحمتی، حق پرست، اصغرخانی و کرمعلی) حضور داشتند.

درباره‌ی محمد چزگی

همچنین ببینید

برگزاری اولین جلسه شورای امامت محله امام خمینی ره با حضور امام جمعه پردیسان آیت الله قوامی ۹۸/۱۱/۰۵

با حضور امام جمعه محترم انجام شد:اولین جلسه‌ی شورای امامت محله امام خمینی اولین هم‌اندیشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *