خانه / همه مطالب / اتحاد امامت وامارت / امامت / شورای ائمه جماعات / امام مجتمع / با حضور امام جمعه پردیسان انجام شد:انتصاب جمعی از امامان مجتمع‌های محله زینبیه

با حضور امام جمعه پردیسان انجام شد:انتصاب جمعی از امامان مجتمع‌های محله زینبیه

طی مراسمی در مسجد حضرت زینب (ع) پردیسان و با حضور امام جمعه محترم، نمایندگان شبکه امامت و امارت و هم‌چنین مسئولان محله‌ زینبیه، سیزده تن از امامان مجتمع‌های این محله حکم امامت خود را از دست امام جمعه محترم دریافت کردند.

امام جمعه پردیسان در سخنانی با اشاره به «صبر» و «یقین»، دو ویژگی اصلی امامت گفتند: کار امامت کار سنگین و ثقیلی است. امام در یک سلسله‌ی معنوی به امامت کبری می‌رسد. او باید به این مسیر و نظام امامت یقین داشته باشد. اگر یقین نداشته باشد، حتی نمی‌تواند امامت جمع کوچکی را داشته باشد. امامت سرمایه‌ی ماست و نظام ما بر اساس امامت تشکیل شده است.

آیت الله قوامی با تأکید بر وجود کاستی‌ها و خلأها در موضوع شبکه‌سازی گفتند: هر طرحی تا بخواهد جا بیفتد حاشیه، هزینه، چالش و ضعف در اجرا دارد. امامان ما با صبوری این‌ها را تحمل کردند تا ما به این‌جا رسیدیم. ما طرح را تا ۵۰۰ ادامه می‌دهیم.

ایشان افزودند: امام مجتمع سه بازو دارد: مدیر مجتمع که از قدیم بوده است و نیاز به نصب ندارد و در ارائه‌ی خدمات به واحدها باید از این‌ها کمک بگیرید. یکی از بازوان شما هیئت مدیره به عنوان مشاور فکری شماست و بازوی سوم گروه مقاومت جوانان مجتمع است که بسیج کوچک مجتمع هستند. در چراغانی نیمه شعبان، در ساخت حسینیه و … این‌ها به داد شما می‌رسند.

درباره‌ی محمد چزگی

همچنین ببینید

با حضور امام جمعه محترم انجام شد:اعطای حکم جمعی از امامان مجتمع‌های محله خاتم الانبیا

در جلسه‌ای با حضور جمعی از امامان مجتمع محله خاتم الانبیا، حجج اسلام نقدی، هاشمی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *