خانه / همه مطالب / اتحاد امامت وامارت / امامت / شورای ائمه جماعات / امام مجتمع / انتصاب امامان جدید پنج مجتمع از محله دهلاویه پردیسان

انتصاب امامان جدید پنج مجتمع از محله دهلاویه پردیسان

طی جلسه‌ای در مسجد امیرالمؤمنین علیه‌السلام پردیسان، امامان جدید پنج مجتمع از محله دهلاویه حکم خود را از امام جمعه پردیسان دریافت کردند.

در این مراسم حجج اسلام نیک‌گفتار صالحی، صفویان، یاسینی‌فر، بهادیوند چگینی و ایران‌پاک به ترتیب به عنوان امامان مجتمع‌های گل یاس، لاله، زمزم ۲، فدک و نیلی منصوب شدند.

امام جمعه محترم در این جلسه با اشاره به این‌که تضارب آرا و تبادل تجربیات با تشکیل شورای امامت محله توسط امام هر محل امکان‌پذیر است گفتند: مهم‌ترین منصب در پردیسان امام مجتمع است. حتی از سمت‌های دیگر هم مهم‌تر است چون در خط مقدم است و سیزده سازمان حامی او هستند. مثلاً آموزش و پرورش می‌گوید تداوم آموزش مدرسه در مجتمع را شما انجام دهید. آموزش و پرورش می‌تواند کارهای زمین‌مانده و ناتمام را توسط امام مجتمع انجام دهد.

وی تأکید کرد: امام می‌تواند دانش‌آموزان مجتمع را آموزش داده و نظارت بر تکالیف آن‌ها و مدیریت تفریحات آن‌ها را انجام دهد. خیلی‌ها در کشورهای پیشرفته از داخل بازی بچه‌ها استعدادیابی می‌کنند. ما باید به سمتی برویم که این کار دانش‌بنیان را انجام دهیم.

درباره‌ی محمد چزگی

همچنین ببینید

با حضور امام جمعه محترم انجام شد:انتصاب امامان مجتمع های محله خاتم الانبیا

در جلسه ای با حضور امام جمعه محترم، امام و مسئولان محله خاتم الانبیا، امامان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *